שלטים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-997-6212

שלטים למשרד

שלטים למשרד מיוצרים בטכנולוגיה חדישה בהדפסה ישירה, ללא מדבקות או חיתוך ויניל שעלול להתקלף עם הזמן.
אצלנו בפאייר סנטר מקפידים על איכות השלטים, טיב החומר וחומרי ההדפסה. לכל משרד יש את האופי הייחודי שלו ולכל אחד יש את הדגשים שחשוב לו לשים בשילוט, לכן השלטים למשרדים מגיעים בעיצובים שונים וניתן לקבל בפאייר סנטר אופציות עיצוב שונות ומגוונות.

בנוסף, ניתן לבקש מצוות המעצבים הגרפיים שלנו לעצב לכם שלטים המתאימים לאופיו הייחודי של המשרד, העובדים והחברה.

רק בפאייר סנטר ניתן למצוא את המגוון הגדול ביותר לסגנונות השילוט למשרד, מגוון חומרים שונים עליהם ניתן להדפיס לרבות, אלומיניום, לוקובונד, PVC, פח, פרספקס.

למשרדים הכוללים קירות זכוכית או דלתות זכוכית, ניתן להכין מדבקות דמוי "התזת חול" חצי שקופות הנטמעות בנוף המשרד ומאפשרות לייצר הכוונה פנים משרדית נעימה לעין.

חברות היי טק בארץ מרבות להשתמש באותיות חתוכות (ויניל) אשר מודבקות ישירות ע"ג קירות המשרדים, ניתן להכניס איורים ואלמנטים משלימים המתאימים למסר אותו החברה מעוניינת להעביר לעובדיה או ללקוחותיה.

בחברות גדולות ומפעלים נהוג להשתמש בשילוט מודולארי מיוחד, בו כל שורה בשילוט ניתנת לשליפה ועדכון בהתאם לדרישת הלקוח, השילוט המודולארי מתאים במיוחד לבתי חולים ומרפאות בהן שם הרופא משתנה מעת לעת ולכן הצורך בשילוט אותו ניתן בקלות יחסית לעדכן.

מבין השלטים למשרד שניתן להזמין, ישנם את השלטים הנדרשים ע"פ החוק כגון: שרותי נכים, אסור לעשן, אזור עישון ועוד.

עוד בפאייר סנטר ניתן להזמין שלטים למשרד בחריטה ע"ג אלומיניום, פרספקס, עץ ומגוון חומרים שונים לפי דרישת הלקוח.

פאייר סנטר מייצרת שלטים גם למבני תעשייה, בתי חולים, מפעלים, מרפאות, חנויות, בתי ספר, פנימיות, חברות אחזקה וגם שילוט ללקוחות פרטיים, לבתים או בניני מגורים.

כחברה המייצרת שלטים, אנו מספקים מענה גם עבור שלטים בקטגוריות: שלוט בריכות שחייה, שילוט לחניונים, שילוט לכיבוי אש, תמרורים תקניים, שלטי אזהרה ובטיחות, שילוט חומרים מסוכנים, שילוט פולט אור, שילוט מחזיר אור, שלטים מישושיים ושלטי נגישות.

חברת פאייר סנטר החלה את דרכה בתחום שלטי הבטיחות עם דגש על הדרישות והתקן המופיע בחוק וכן שילוט המופיע בדרישות שרותי הכבאות ופיקוד העורף. שלטי הבטיחות נדרשים בכל מקום ובכל מבנה מאוכלס. תחום שלטי הבטיחות כולל את כל ענף השלטים פולטי האור אשר מיוצרים במפעלינו, החומר הפוטולומניסנטי (פולט אור) מיוצר בכמה אופנים: ויניל (מדבקה), PVC קשיח וצבע לצביעת מקלטים ממדי"ם לפי דרישות פיקוד העורף.

בפאייר סנטר יש מגוון רחב של מתקני תצוגה / שילוט מודולארי המתאימים למשרדים, לסימון חדרי ישיבות, מטבחון, חדרי שרותים וכן לכל משרד ניתן להזמין שילוט עם שם בעל התפקיד, תפיקד ושם החברה עם לוגו. שילוט מודולארי זה ניתן לשינוי בקלות ולכן הוא מבוקש במשרדים, השילוט המודולארי נותן מראה הייטקיסטי לחברה, חדשני ויפה. עוד יתרון של השלטים המודולאריים הינו ההתקנה וההסרה בצורה פשוטה וקלה.