השאר פרטים
התקשר עכשיו: 077-9976212
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
שלטים לבית

שלטים לבית

טכנולוגיות הדפוס החדישות בפאייר סנטר, מאפשרות לייצר שלטים למגוון לקוחות ובשנה האחרונה החלה חברת פאייר סנטר בייצור שלטים לבית. שלטים הם רכיב חשוב בכל מבניין או מבנה ציבורי וגם פרטי, לכן עיצוב, ניסוח, סגנון ואופן ייצור שלטים אלו בא לידי ביטוי במיוחד בייצור שלטים המתאימים לבתים פרטיים, בנייני מגורים, חניות פרטיות ודירות מגורים.

רק בתחום החנייה ניתן למצוא עשרות סוגי שלטים בסגנונות שונים, עם כיתוב ועיצוב שונה כדי לענות על צרכים רגילים ומיוחדים, למקרים שבהם אין להחנות במעברים, או כניסה לחנייה פרטית, אין חנייה לאופנועים, איזור פריקה וטעינה, אין להחנות או לחסום שער ועוד מגוון רחב של סוגי שלטים לבית בנושא חנייה.

מבין סוגי השלטים לבית הקיימים במגוון, ניתן למצוא שלטי איסור בסגנון: אסור לעשן, אין כניסה שטח פרטי, אין לזרוק נייר טואלט לאסלה, מים אסורים לשתיה, השלכת פסולת אסורה ועוד.

בבתים פרטיים נפוצים יותר סוגי השלטים: זהירות כלב בחצר ושלט מספר הבית עם שם המשפחה (ניתן להביא גוף תאורה ולייצר מדבקות חתוכות עם שם המשפחה, רחוב ומספר הבית).

בניינים משותפים / רבי קומות

רק בפאייר סנטר ניתן למצוא את כל סוגי השלטים פולטי האור (פוטולומינסנט) המיועדים לסימון הבניין למקרה שריפה. מערך כיבוי האש בישראל הוציא הנחייה בשנת 1989 לגבי שילוט פולט אור בבנייני מגורים. מבין השלטים הנדרשים היום בבניינים, חובה לסמן: קומות (מול המעלית ובחדרי מדרגות), ארונות: חשמל, תקשורת, גז, מים ועמדות כיבוי אש בכל קומה. יש לסמן בחדרי מדרגות את כיוון היציאה במקרה חירום, דלתות אש, מעליות, חדרי אשפה, רחבת הערכות / כיבוי אש, מגוף שליטה, מערכות ספרינקלרים (מתזים), משנקים, הדרנטים, חדרי עגלות, חדרי כושר, יציאה לגג ובכלל, כל היציאות מבניין חייבות להיות משולטות כולל כל דרך המילוט מהנקודה הרחוקה ביותר בבניין ועד היציאה למקום בטוח.

בבניינים משותפים ובמגדלים הביקוש לשלטים שונה, יש הרבה סוגי שלטים לתחום המחזור, הפרדת פחים וציון סוג פח המחזור(סוללות, בקבוקים, נייר, אריזות וכו). כמו כן, בבניינים משותפים אשר מותקנות בהם מצלמות אבטחה, חובה ע"פ חוק להתקין שלט בכניסה המציין "מקום זה מצולם 24 שעות ביממה" או ניסוח דומה המציין כי במקום מצלמות במעגל סגור. עוד שלטים לבניינים הם שלטים לחניון(קיים ברוב הבניינים רבי הקומות היום) כגון, תקנון החניון, זהירות דוקרנים, הגבלת גובה (בחניון תת קרקעי), שלטי הכוונה ליציאה, שלטים "חנייה פרטית" עם מספר החניה / דירה, שילוט מקומות בהם אין מעבר או מקומות בהם יש רק מעבר וחל איסור להחנות במעברים ותמרורים להכוונת רכבים נכון בחניונים גדולים.

עוד שלטים לבניינים משותפים שפאייר סנטר מייצרת, כל סוגי השלטים לשמירה על הניקיון, נא לשמור על השקט, אין לשחק בכדור באזור זה, הכניסה לכלבים אסורה, עמדות כיבוי אש, שלטי סימון מספר קומה, שלטי מילוט (ראה עמוד קטגוריה שלטים פולטי אור).