השאר פרטים
התקשר עכשיו: 077-9976212
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
מראות פנורמיות

מראות פנורמיות

מראה פנורמית

פרטים:

המטרה העיקרית של ציוד ומוצרי בטיחות שונים של הכביש היא לתת מקסימום ביטחון, הגנה והימנעות מתאונות דרכים שונות, כידוע רפואה מונעת יעילה בהרבה, והמטרה של ציוד בטיחותי כזה או אחר של תחום התנועה בהחלט יכול להיחשב כסוג של רפואה מונעת לתאונות דרכים.

 

מהן מראות פנורמיות ואילו תפקיד הן ממלאות כמוצר בטיחותי על הכביש?

מראה פנורמית הינה מראה גדולה אשר מותקנת בכבישים מסוכנים ומועדים לתאונות, המטרה של מראה פנורמית זה להגדיל את הזווית ראייה של הנהג על הכביש בכדי שתהיה לו יותר מודעות לשטח הנהיגה שלו וכך יוכל להיזהר. למעשה, מראות פנורמיות מסייעות לנהג להרחיב את שדה הראייה שלו בצמתים מסוכנים אשר יש לו קושי לראות אותם וזווית הראייה שלו מוגבלת מה שבקלות יכול ליצור חלילה תאונת דרכים קשה, מראות פנורמיות מותקנות גם ביציאות מחניות מסוימות, זאת על מנת לאפשר יציאה בטוחה של הרכב מהחניה ללא פגע חלילה של אדם, בעל חיים או הרכב עצמו. אם כך, ברור שהתפקיד של מראות פנורמיות הוא שמירה על ביטחון והגנה מירבית ככל האפשר מפני תאונות צפויות.

כיצד מתקינים מראה פנורמית?

מראות פנורמיות מתקינים כפי שנכתב קודם בכבישים מועדים ומסוכנים וכן בכל מיני חניות, המראות מיוצרות באופן כזה שניתן להתקין אותן או על עמוד או על קיר באופן חזק ויציב ביותר, המראות מותקנות בצורה כזו שיאפשרו את השדה ראייה הטוב ביותר לנוהגים וזאת לאחר בדיקה מקיפה של האזור.

היכן ניתן להשיג מראה פנורמית איכותית?

ניתן להשיג אצלנו. אנו בחברת פאיירסנטר, מייצרים מזה שנים מוצרי בטיחותשילוט, וציוד חרום בכל התחומים, אנו מייבאים ומשווקים את המוצרים האיכותיים והטובים ביותר בשוק זה. אנו בעלי ניסיון רב בתחום, אנו מעסיקים אנשי מקצוע וקבלני משנה לעבודות חוץ אשר עושים את עבודתם באופן המקצועי ביותר ללא פשרות. מראות פנורמיות אשר מונעות בהמון אחוזים תאונות דרכים ועוד ציוד רב של ביטחון וחירום ניתן לרכוש אצלנו כולל שירות התקנה איכותי ומקצועי ניתן לקבל אצלנו בפאיירסנטר, אל תהססו ושמרו על ביטחונכם, פנו אלינו עוד היום. מראות פנורמיות נועדו להרחבת שדה הראיה של הנהג. זהו אמצעי עזר מאוד שכיח היום וניתן לראות אותו כמעט בכל מקום שבו שדה הראייה מוגבל או מוסתר באופן חלקי לרבות צמתים, חניונים ודרכים פרטיות שונות.

יעילותו ונחיצותו הוכחו בשנים האחרונות ע"י כך שהוא יכול למנוע חלק גדול מתאונות הדרכים ולהגדיל את בטיחות העוברים ושבים.מעבר לתועלתו הבטיחותית ניתן לראות כי כוחות הביטחון והמשטרה משתמשים בו כאמצעי למניעת עבירות פליליות ע"י כך שהם מציבים מראות פנורמיות במקומות מסויימים שבהם קיימת סכנה לפעילות חבלנית וע"י פתיחת שדה הראייה ניתן להציל חיים. באמצעות המראות הפנורמיות ניתן לראות בבירור מה קורה באותה צומת או איזור או חניון ומי נמצא באיזור. זהו מוצר חשוב מאוד וניתן לרכוש אותו באמצעותינו בגודל 100 ס"מ.
ישנם גדלים נוספים - 80, 60, 45 ס"מ.