עד 55% הנחה על כל השלטים באתר | משלוח חינם ברכישה מעל 600 ₪
  • משלוח מהיר לכל חלקי הארץ
עד 55% הנחה על כל השלטים באתר | משלוח חינם ברכישה מעל 600 ₪
השאר פרטים
התקשר עכשיו: 077-9976212
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
  • המוצר נוסף לסל הקניות:

  • שילוט חומרים מסוכנים 0

ציוד בטיחות

ציוד בטיחות

ציוד בטיחות מבית חברת פאייר סנטר בע"מ. אנו מציעים לכם מגוון מוצרים אשר יעניקו בטיחות בעבודה, ברחוב, ולשימושים השונים. חברת פאייר סנטר מתמחה בתחום ייצור שלטים ואספקת אביזרי בטיחות ופועלת משנת 1977. אנו נמצא את הפתרון הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם. 

בין מוצרי הבטיחות השונים תוכלו למצוא מראות פנורמיות אשר מגדילות את טווח שדה הראייה, פסי האטה וסרטים נגד החלקה לצורך בטיחות עוברי אורח, אפודים זוהרים ועוד מגוון ציוד בטיחות. היכנסו ובחרו את המוצרים בשבילכם.

ציוד בטיחות באש

בואו נדבר על הנושא החשוב הזה. כהולכי רגל ברחוב, כולנו נתקלנו בעבר במצבים בהם התבצעו עבודות בנייה במרחב הציבורי, וכולנו ראינו את המחזה הכל כך מוכר הזה. 

סביב עבודות הבנייה התמקמו להם גדרות, שלטים, קונוסים ועוד, ובאמצעותם ובאמצעות הצבעוניות הבולטת שלהם (צבעי אדום וצהוב) המסר שעבר היה הכי מפורש שיכול להיות. אין כניסה. צריך ללכת מסביב, צריך לעבור למדרכה מהצד השני של הכביש ולתת למומחים והשיפוצניקים במקום לעשות את עבודתם בשקט. הדבר המדהים על ציוד בטיחות באש הוא המסר החד משמעי והברור שהוא מעביר בכל פעם מחדש – וללא מילים כלל.

כאנשי מקצוע, מדובר באחד הכלים החשובים בעבודה שלכם

גם מן הפרספקטיבה ההפוכה, לא כעוברי אורח אלא כאנשי מקצוע, מדובר בעניין חיוני להפליא. תארו לכם שאתם עובדים עם אש חשופה. מן הסתם תרצו למנוע מעוברי אורח להתקרב ולחשוף את עצמם לסכנות הגלומות באש. יותר מזה. כאשר אתם עובדים באש, תרצו את כל השקט הנפשי והריכוז, ולמנוע מעצמכם הערות חוזרות ונשנות לעוברים והשבים.

בעצם, באמצעות ציוד זה באש, אתם יוצרים לעצמכם אזור סטרילי לכל דבר ועניין. אזור שצועק בקול רם, חד וברור "בבקשה, שמרו מרחק, בדומה למסר שאנו מעבירים לנהגים בזמן שאני עומדים בשולי הדרך עם אפוד זוהר מדובר באתר בנייה, עובדים פה עם אש חיה, מגוון חומרים וציוד רציני ומקצועי, זה לא המקום לסקרני ולא המקום לעוברים ושבים". 

על מנת להעביר את המסר הזה בצורה מובהקת, לא תרצו לכלות את זמנכם במשך כמה שעות טובות ביום בשיח מתמיד עם מי שנקלע לאזור. להיפך. תרצו שהם יבינו זאת לבד וישמרו מרחק. בקיצור, אם אתם רוצים לעשות זאת בצורה הכי יעילה והכי טובה שיש, ציוד מתאים זה הפתרון בשבילכם.

ציוד בטיחותי - כל מה שצריך כדי לעבוד בצורה מקצועית

כאמור, בעבור שיפוצניקים, מוסכניקים, עובדי עירייה וכולי, ציוד כמו קונוסים, גדרות, עמודים וכולי הם עניין הכרחי שפשוט אי אפשר לוותר עליו. נוצר חיץ בין אתר הבנייה לשאר המרחב הציבורי, והתוצאה היא עבודה נוחה ונעימה.

אם אתם מגיעים מהתחום, סביר להניח שפה ושם קלטתם מקרים בהם לא הקפידו על כל האמור. מי שלא הקפיד על הציוד וזלזל בהנחיות, פעמים רבות גם נשא באחריות לכל מיני תאונות. אף אחד לא רוצה שזה יקרה לו, לא מבחינה כספית ובטח שלא מבחינת חיי אדם. מסקנה? ההקפדה הקטנה הזאת שווה הרבה. 

פאייר סנטר מציעה לכם מגוון מוצרי ציוד בטיחות, שילוט עבור עסקים ופרטיים, אנו כאן בשבילכם לכל שאלה.