עד 55% הנחה על כל השלטים באתר | משלוח חינם ברכישה מעל 600 ₪
  • משלוח מהיר לכל חלקי הארץ
עד 55% הנחה על כל השלטים באתר | משלוח חינם ברכישה מעל 600 ₪
השאר פרטים
התקשר עכשיו: 077-9976212
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
  • המוצר נוסף לסל הקניות:

  • שילוט חומרים מסוכנים 0

מדיניות החזרים

מדיניות החזרים

במידה ורכשתם מוצר באתר פאייר סנטר ואתם מעוניינים להחזיר אותו:

אם קיבלתם מוצר פגום או שאינו תואם את רצונכם - תוכלו להחליף אותו למוצר תקין או להחזירו ולבטל את הקנייה. על מנת שנוכל לטפל בפנייתכם, להלן לדגשים:

1. ביטול העסקה ברכישה של מוצר במכר מרחוק, יבוצע תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.

2. בעת ביטול עסקה שלא עקב אי התאמה או פגם, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם. על הצרכן להחזיר את המוצר על חשבונו לחברה.

3. בעת ביטול העסקה עקב אי התאמה או פגם, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, והמוצר יוחזר לבית העסק על חשבון החברה.

4. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי באריזתו המקורית.

5. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.

6. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים, מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

7. בעסקת מכר מרחוק שנערכה עם צרכן שהוא אדם עם מוגבלות,עולה חדש או אזרח ותיק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשייתה, מיום קבלת הנכס או מיום קבלת המסמך הגילוי לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.