עד 55% הנחה על כל סוגי השלטים באתר
  • משלוח מהיר לכל חלקי הארץ
עד 55% הנחה על כל סוגי השלטים באתר
השאר פרטים
התקשר עכשיו: 077-9976212
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
  • המוצר נוסף לסל הקניות:

  • שילוט חומרים מסוכנים0

  • גלגל הצלה 70 ס

גלגל הצלה 70 ס"מ

מידה : 70 ס"מ

קוד דגם: 3332

גלגל הצלה בגודל 70 ס"מ. גלגלי הצלה הם מוצרי בטיחות חשובים במיוחד, אשר מיועדים לאנשים שנמצאים במים – בים או בנהרות, על סירות או ספינות. גלגלי הצלה מצילים חיים, פשוטו כמשמעו, כאשר הם מאפשרים ציפה במים במקרה של נפילה אל הים. חברת פאייר סנטר משווקת עבורכם גלגלי הצלה מכל הסוגים, לבטיחות מלאה ככל האפשר. גלגלי הצלה הם מתקני ציפה, אשר מאפשרים לאדם שנמצא במים לצוף על המים לאורך זמן, ובמאמץ מועט באופן יחסי, וכך להימנע מסכנה של טביעה. אדם שנפל אל מי הים נמצא בסכנה גדולה של טביעה, אולם גם אם יש לו גלגל הצלה הוא עלול להיסחף אל תוך הים, מה שמהווה עבורו סכנה גדולה.

גלגלי הצלה מודרניים

לכן כיום, גלגלי הצלה מודרניים ואיכותיים מכילים בתוכם מתקני תאורה, אשר מקלים על הזיהוי של אדם שנפל אל המים גם בשעות הלילה, ולעיתים גם מתקני רדיו אשר מאפשרים לו שידור של המיקום שלו ואפשרויות הצלה מתקדמות. ישנם גם גלגלי הצלה אליהם מחובר חבל, מה שמאפשר לאדם שנפל להיאחז בגלגל מבלי להיסחף למרחק, ולנוסעים האחרים בסירה או הספינה למשוך אותו בחזרה למקום מבטחים. חברת פאייר סנטר היא חברה מקצועית אשר עוסקת בייבוא ובאספקה של ציוד בטיחות מכל הסוגים, כבר משנת 1977.

גלגלי הצלה של פאיירסנטר

אנו מספקים לכם ציוד בטיחות לכל צורך – ציוד בטיחות בכביש, כמו פסי האטה, קונוסים, אפודים זוהרים ועוד; ציוד חירום למרחבים מוגנים, כמו מיכלי מים, אטמים, מסננים ומפוחים, סרטי סימון וכדומה; ציוד בטיחות  לכיבוי אש, כמו גלגלונים, זרנוקים, מטפים ועוד; ועוד מגוון סוגים של ציוד בטיחות כמו גלגל הצלה, אפודים מתנפחים ועוד מגוון רחב של מוצרים. בחברת פאייר סנטר אתם מקבלים שירות מקצועי ברמה גבוהה במיוחד, על ידי עובדים בעלי ניסיון רב בכל תחומי הבטיחות. פאייר סנטר מביאה אליכם ניסיון מקצועי של 50 שנות עיסוק בתחומי הבטיחות, ומאפשרת לכם למצוא את הציוד המתאים לכם בדיוק.

 


מחיר: 220מחיר: 110
המוצר אזל מהמלאי
מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם